Akcesoria do kapeluszy

Akcesoria do przechowywania i pielęgnacji kapeluszy Le Szapo

Jeśli zakupiłeś już swój wymarzony kapelusz, warto teraz zadbać o jego właściwą pielęgnację. Zadbany kapelusz posłuży Ci przez całe lata, będzie wyglądał zjawiskowo w każdej sytuacji, dopełni Twoją stylizację i przykuje uwagę otoczenia.

Eleganckie akcesoria do kapeluszy - szczotki, podstawki i inne

W naszej linii produktów, które pomogą Ci zadbać o kapelusz, znajdziesz szczotki do czyszczenia kapeluszy, także szczotkę marki Stetson. Szczotki delikatnie, ale skutecznie wyczyszczą każde zabrudzenie, nie niszcząc miękkiego filcu. Aby właściwie przechowywać nakrycie głowy lub sprezentować je w oryginalny sposób, można wykorzystać specjalnie zaprojektowane pudło na kapelusze. Pudełko jest niezwykle pojemne i trwałe, wykonano je z grubej, ekologicznej tektury. Dostępne jest w dwóch kolorach.  W trosce zarówno o kapelusz damski jak i kapelusz męski wielu użytkowników decyduje się na zakup specjalnej podstawki. Ciekawego kształtu, lekko owalny stojak nie tylko pomoże we właściwym przechowywaniu kapelusza, ale i go wyeksponuje. Kapelusz nie jest neutralny, ma cieszyć oko – nie tylko właściciela, ale i jego gości. W naszej ofercie znajdziesz także przydatne urządzenie do rozciągania obwodu kapelusza. Odpowiedni sprzęt skutecznie powiększy obwód nakrycia głowy, dbając o to, by nie zostało ono w żaden sposób uszkodzone i zachowało swój pierwotny kształt. W ostatnim czasie modnych stało się wiele rodzajów nakryć głowy. Jednymi z najbardziej popularnych są turbany. Noszą je nie tylko artyści – każdy z nas może sobie na to pozwolić. Wygodne, ciepłe, wełniane opaski, półturbany uszyte są ręcznie przez polskich producentów. Są nie tylko wyjątkowo miękkie, ale i komfortowe. 

Modne dodatki do kapeluszy

Kapelusze, oryginalne czapki i berety to często atrybuty osób ciekawych świata i pewnych siebie, tych, które mają swój własny styl i sposób na życie. Ten właśnie sposób życia podkreślają konkretni producenci. Jednym z nich jest właśnie firma Stetson. Prócz popularnych, najlepszej jakości kapeluszy Stetson oferuje także metalową rejestrację będącą dopełnieniem, ciekawym dodatkiem do wnętrza. 

Zapraszamy do kontaktu!

do góry
Projekt i wykonanie: 9SG - Agencja Interaktywna
Sklep internetowy Shoper.pl