Zapraszamy na Cavaliadę Poznań

Od 7 do 10 grudnia zapraszamy Was serdecznie na Cavaliadę w Poznaniu.
Znajdziecie nasze stanowisko z kapeluszami i kaszkietami w Pawilonie 6, Sektor B.
Jeżeli planujecie Nas odwiedzić skontaktujcie się z nami w celu otrzymania
wejściówek EXPO&FAMILY.

 

XIII edycja zawodów

CAVALIADA, organizowana od 2010 r. w Poznaniu, to największe wydarzenie jeździeckie w Polsce skierowane do szerokiego grona publiczności. Przez cztery dni, w aż ośmiu pawilonach MTP, będą odbywały się zawody sportowe, targi i pokazy. W jednym miejscu kibice będą mogli zobaczyć konkursy w skokach przez przeszkody, w powożeniu,  w ujeżdżeniu, i we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego (WKKW). Warto podkreślić, że tegoroczne międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody będą rozgrywane w niemal najwyższej randze czterech gwiazdek i jednocześnie będą kwalifikacją do Pucharu Świata, a o wyjątkowym poziomie będzie świadczyć m.in. wysokość przeszkód w najtrudniejszych konkursach – Dużych Rundach oraz w niedzielnym Grand Prix.

CAVALIADA Expo & Family

Oprócz biletów SPORT, które obejmują dostęp do wszystkich aren i atrakcji CAVALIADY, organizatorzy przygotowali również tańszy bilet dla rodzin z dziećmi, którzy na CAVALIADZIE stawiają pierwsze kroki – Expo & Family. W cenie 25 zł za bilet ulgowy i 35 zł za bilet normalny jednodniowy, uczestnicy otrzymują dostęp do areny 7A na której codziennie odbywają się konkursy w skokach przez przeszkody. Dodatkowo w czwartek będzie można obejrzeć konkurs ujeżdżenia, a w piątek, sobotę i niedziele odbędą się pokazy Working Equitation i Polskiego Związku Hodowców Koni. Gwiazdą tych pokazów będzie z pewnością David Oliveira z Portugalii - uznany trener i zawodnik Working Equitation, Mistrz Europy i Mistrz Świata w tej konkurencji.

Bilety Expo & Family to również dostęp do Pawilonu Polskiej Hodowli. Można w nim poznać najczęściej spotykane w naszym kraju rasy koni, a także pod okiem instruktorów spróbować przejażdżki na kucyku. CAVALIADA to również największe w Polsce Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Ich tematyka obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze. Można tu też zobaczyć najnowsze kolekcje odzieży i obuwia jeździeckiego. Jak wiadomo, moda jeździecka już dawno wkroczyła do codziennego życia, dlatego wśród ofert marek polskich czy zagranicznych każdy znajdzie coś eleganckiego dla siebie.

Bilety dostępne na stronie TopBilet.

Źródło tekstu Cavaliada Poznań Grupa MTP

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Projekt i wykonanie: 9SG - Agencja Interaktywna
Sklep internetowy Shoper.pl