*

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE DO 21 GRUDNIA DO GODZINY 10:00, ABY OTRZYMAĆ PRZESYŁKĘ PRZED ŚWIĘTAMI.

Czapki z daszkiem

Czapki z daszkiem typu trucker bejsbolówka, fullcap

Nakrycia głowy pełnią różne funkcje. Niektórzy traktują je w czysto modowy sposób – czapki, kapelusze, opaski mają wyglądać zjawiskowo i podkreślać stylizację. Inni decydują się na zakładanie nakryć głowy z odrębnych powodów – czapki mają chronić nasze głowy przed chłodem, a w cieplejsze dni – przed słońcem i wiatrem. Jednym z najczęściej wybieranych nakryć głowy są właśnie czapki z daszkiem. Już od dwustu lat cieszą się one niemalejącą popularnością jako ciekawa, modna alternatywa dla kaszkietów, cylindrów czy innych nakryć głowy.

  • nowość
  • promocja
Trucker Box Stetson Trucker Box Stetson Trucker Box Stetson
Cena: 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Trucker Cap Endurance Stetson Trucker Cap Endurance Stetson Trucker Cap Endurance Stetson
Producent: Stetson
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
Trucker Cap Gasoline Stetson Trucker Cap Gasoline Stetson Trucker Cap Gasoline Stetson
Producent: Stetson
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
Trucker Cap Great Plains, Stetson Trucker Cap Great Plains, Stetson Trucker Cap Great Plains, Stetson
Producent: Stetson
Cena: 175,00 zł 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Trucker Cap Motel by Stetson Trucker Cap Motel by Stetson Trucker Cap Motel by Stetson
Producent: Stetson
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
Trucker Cap Plowing by Lierys Trucker Cap Plowing by Lierys
Producent: Stetson
Cena: 149,00 zł 179,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Trucker Cap Selvage Denim, Stetson Trucker Cap Selvage Denim, Stetson
Producent: Stetson
Cena: 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
Trucker Cap Sky Rider, Stetson Trucker Cap Sky Rider, Stetson
Producent: Stetson
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
Trucker Cap Vintage Stetson Trucker Cap Vintage Stetson Trucker Cap Vintage Stetson
Producent: Stetson
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej

Czapki z daszkiem dla mężczyzn i kobiet od Le Szapo

W sklepie Le Szapo dostępne są czapki z daszkiem od najlepszych producentów, polskich i zagranicznych. Owszem, czapki z daszkiem pierwotnie zyskały popularność właśnie wśród branży sportowej. Dziś niewielu sportowców używa czapek z daszkiem w czasie meczów czy rozgrywek. Tego typu ochrona przed oślepiającymi promieniami słońca nie jest już niezbędna. Czapki z daszkiem nosimy jednak na co dzień, stały się one modnym dodatkiem. W naszym sklepie Le Szapo oferujemy nowoczesne, wysokiej jakości czapki z daszkiem – w stylu fullcap, bejsbolówki truckerki oraz kaszkiety. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór czapek z daszkiem idealnych do biegania. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, którzy od lat zajmują się produkcją nakryć głowy. Dużą popularnością cieszą się czapki Baseball Trucker Cup marki Stetson. Le Szapo słynie z produkcji klasycznych linii kapeluszy damskich i męskich, uznanie zdobyły także nasze unikatowe czapki z daszkiem. Wielu miłośników czapek wybiera także czapki typu fullcap marki Brixton. Czapki są wyjątkowo uniwersalne i ozdobione wyszywanymi aplikacjami. 

Modna czapka z daszkiem – wyjątkowy dodatek do stylizacji męskiej i damskiej

Przy komponowaniu swojej garderoby nie wolno zapominać o nakryciach głowy. Modna czapka z daszkiem podkreśli stylizację, sprawi, że nasz wygląd będzie ciekawy i nowoczesny. Czapka z daszkiem odgrywa jednak znacznie większą rolę – dzięki nowoczesnej technologii czapka umożliwia odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Wybierając czapkę z daszkiem, warto zwrócić uwagę na jej kształt i kolor. Zabawa barwą, granie kolorami i światłem bywa bardzo ożywcze także dla naszego wyglądu, całości image`u. Warto zadbać też o możliwość regulacji czapki – większość czapek jest regulowana, co pozwala na dostosowanie ich obwodu do aktualnych potrzeb. Niektóre z dostępnych modeli w naszym sklepie internetowym Le Szapo wykonane zostały częściowo z materiałów z recyklingu. Siatki czapek pochodzą z sieci rybackich. Na nasze produkty dajemy gwarancję, więc możesz mieć pewność, że posłużą Ci latami. 

Zapraszamy do zakupu. 

 

do góry
Projekt i wykonanie: 9SG - Agencja Interaktywna
Sklep internetowy Shoper.pl