Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji, zwrot towaru, wymiana.

  • W przypadku zwrotu, po otrzymaniu towaru sprawdzamy czy nie był noszony i czy nie jest uszkodzony. Dopiero po inspekcji towaru, wysyłamy zwrot środków na podane konto bankowe do 14 dni od daty otrzymania zwrotu.
  • Reklamacje podlegają tej samej procedurze inspekcji towaru. W przypadku uznania reklamacji, dokonujemy naprawy towaru lub jeżeli naprawa nie jest możliwa dokonujemy zwrotu środków. 

W przypadku wymiany towaru, skontaktuj się z nami w celu doradzenia wymienianego towaru.

UWAGA: Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem. Dopiero po inspekcji towaru dokonujemy zwrotu środków na wskazane konto bankowe.


W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:


Le Szapo Boris Gall
ul. Stradomska 2 
31-058 Kraków
tel. 535 030 007

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami oraz dokumentem sprzedaży (paragon fiskalny).

Le Szapo Boris Gall
ul. Stradomska 2 
31-058 Kraków

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

 

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

Data: ................................................................................................................................ Numer zamówienia: ........................................................................................................
Imię i Nazwisko: ............................................................................................................. Adres: .............................................................................................................................. ......................................................................................................................................... Telefon: ...........................................................................................................................

 

Proszę o zwrot pieniędzy na rachunek bankowy numer:.........................................

Nazwa towaru zwracanego......

Ilość.....

Cena brutto.....

 

Jeżeli rozmiar okazał się nie trafiony, prosimy o kontakt z nami w celu wymiany na poprawny rozmiar.

Uwagi klienta: ................................................................................................................. ..........................................................................................................................................

Oświadczam, że znane mi są warunki zwrotów określone w Regulaminie sklepu.

 

.................................................. (podpis Klienta)

do góry
Projekt i wykonanie: 9SG - Agencja Interaktywna
Sklep internetowy Shoper.pl