Fundacja 3-4 Start, Tomasz Jacyków, Anna Jaworska, Le Szapo i wielu innych wspaniałych #POMAGAMY

 Po co to całe zamieszanie ?  

Pół roku temu na targach Dizajnu na Dolnych Młynów poznałam Antoniego oraz jego Żonę Urszulę, którzy od 2016 roku razem z córką Klaudią prowadzą w Krakowie fundację 3-4 start mającą na celu wspierać i pomagać osobom, które tej pomocy potrzebują.

Jako Le Szapo Hat Shop postanowiliśmy ich wesprzeć i zachęcamy Was również do brania udziału w charytatywnych wydarzeniach. Czy są powiązane z waszym biznesem, czy też i nie ? nie ważne. Karma wraca. Pomagamy chętnie! 
W jaki sposób? wszystko znajdziecie na stronie fundacji.

Ostatnio fundacja zorganizowała wydarzenie pt. ,,Badamy się razem'' mające na celu propagowanie badania się kobiet ,,ONA’’ w zakresie cytologicznym w ramach profilaktyki raka szyjki macicy oraz ,,ON’’ rak prostaty u mężczyzn (antygen PSA). 

W akcji wzięło udział wiele wspaniałych osób i przedstawicieli firm, m.in: Anna Jaworska wraz z mężem prowadząca blog Mumme.pl , Tomasz Jacyków , Poradnia Awokado , Krakowska Jaskinia Solna  , IDG reklama , Rexton Digital , Lorem Pro Księgowośći wiele innych. 


Nagrywaliśmy film mający na celu zachęcić ludzi i przełamać barierę wstydu. Były zdjęcia, przemowy, warsztaty zdrowotne,a na zakończenie dnia kolacja.  
Żyje się raz... warto dbać o zdrowie i je pielęgnować, dla nas i naszych rodzin. 

 Zdjęcia z nagrań Krysia Sudoł . 

 

badamy się razem

 

Już w październiku Le Szapo ma zaszczyt wziąć udział w kolejnym wydarzeniu organizowanym
przez Fundację 3-4 start pt. ,,Kobiety dla Kobiet, Zmień siebie Daj siebie''.
 Gala charytatywna odbędzie się w Hotelu Hilton Balice .
Zapraszamy!

Komentarze do wpisu (1)

18 sierpnia 2019

Karolina! Jesteś Wielka.

do góry
Projekt i wykonanie: 9SG - Agencja Interaktywna
Sklep internetowy Shoper.pl