Czapki uszanki

Ponadczasowy styl rosyjskiej czapki uszanki

W XXI wieku nawet w czasie największych mrozów można wyglądać oryginalnie i stylowo. Czapki uszanki, czy jak niektórzy mówią: czapki uszatki, wracają do łask. Moda jest nieprzewidywalna, wciąż jednak nie zmienia się to, że ceni wyjątkowe klasyki. Uszanka jest jednym z nich. Ta ciekawa czapka rosyjska nie tylko zachowuje ciepło, chroniąc nas przed jego utratą. To także modny dodatek. Kojarzona z wojskiem czapka pilotka podkreśla zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne stylizacje. 

Czapka pilotka - wyprodukowana w Polsce

Uszanki Le Szapo, czyli czapka pilotka Waterboro Stetson i Argante Stetson są idealne na zimę. Zapewniają komfort użytkowania, chronią przed utratą ciepła i świetnie wyglądają. Czapki uszanki są dostępne w modnych, tradycyjnych kolorach m.in. brązowym czy grafitowym. Brązowa czapka rosyjska pilotka wykonana jest z najwyższej jakości bawełny zaimpregnowanej odpowiednio w taki sposób, by nakrycie głowy było wodoodporne. Uszy szczęśliwego posiadacza pilotki chronione są przez sztuczne futerko. Czapka uszanka Stetson jest niezwykle miękka także wewnątrz – wszystko dzięki bawełnianej podszewce. Producenci zadbali, by także szara czapka pilotka została wykonana ze specjalnie dobranych materiałów. Podszewka jest bawełniana, do wykonania zewnętrznej powłoki pilotki również wykorzystano w większości bawełnę. Uzupełnioną ją poliamidem i kaszmirem. 

Czapki w stylu "awiator"

W naszym sklepie Le Szapo proponujemy czapki w stylu aviator, ponieważ jest to wspaniały dodatek dla mężczyzn i kobiet. Uszanka podkreśli oryginalny styl właściciela, zapewni mu ciepło i wygodę. Dzięki precyzji wykonania czapek i najwyższej jakości bawełnie uszanki Le Szapo będą ogrzewać i zdobić Twoją głowę przez długie lata. W naszym sklepie internetowym mamy dostępne także stylowe czapki zimowe i unikalne berety

do góry
Projekt i wykonanie: 9SG - Agencja Interaktywna
Sklep internetowy Shoper.pl